Personeellys

Personeellys

Skoolhoof

Mnr Munnik van der Merwe
Skoolhoof
Epos

Adjunkhoof

Me Elria Geerlings
Klaskamer K7
Epos

Departementshoofde

Me Riana du Toit
Klaskamer T1

Departementshoof Grondslagfase

Epos
Mnr Albert Korf
Klaskamer K7

Departementshoof Akademie

Epos
Mnr Ken Kendall
Klaskamer T3

Departementshoof Sport
Komitees
Skoolterrein

Epos
Mev Estelle Jooste
Klaskamer K8

Departementshoof Kultuur
Redenaars/Kunstefees Organiseerder
Studente Voog

Epos

Sielkundige

Me Tia Bosua Grünenfelder
Opvoedkundige Sielkundige
Epos

Bemarker

Me Mathilda Backer
Bemarker

Webblad en Facebook
Adverteerders D6 en advertensieborde
Leerders en skoolprestasies
Popi-toestemming vir fotos
Projekte en fondsinsameling

Epos

Finansies

Me Cathari-Ann Harding
Finansies

Kontrole van kontanthantering (skoolfond, kampgelde, fondsinsamelings ens.)

Epos
Me Anna-Marie Meiring
Finansies debiteure

Skoolfonds subsidies
Kontrole van kontanthantering (skoolfond, kampgelde, fondsinsamelings ens.)

Epos

Administrasie

Me Chantelle Kotzé
Inskrywings en HR

Graad RR tot Gr7 Inskrywings
Oorplasingskaarte vir verlatende leerlinge

EposEpos
Me Carien Fourie
Ontvangs

Leerder profiele aanvrae en uitstuur
Telefoonafsprake hanteer
Hulp Bemarker

Epos
Me Maria Oosthuizen
Administrasie

Klerebank

Epos

Sportkoördineerders

Mnr Jaco Miller
Sportorganiseerder

Vakhoof Fisiese Aktiwiteite
Sportkoördineerder
Bulletjierugby Organiseerder
Gholf Organiseerder
Mini-Krieket Organiseerder

Epos
Me Marizaan Miller
Sportorganiseerder

Sportkoördineerder
Perdry Organiseerder

Epos

IT Tegnikus

Mnr André Smit
Elektroniese Tegnologie
Epos

Grondslagfase Gr RR tot 3

Me Rizanne Korf
Klaskamer N2

Graad 3R
Graadhoof
Mini-netbal Organiseerder
Swarrie Engele

Epos
Me Janine Combrink
Klaskamer N2

Graad 3R

Epos
Me Karien Geyser
Klaskamer N3

Graad 3K
Tjirpie Organiseerder
Kuns Organiseerder

Epos
Me Lelani Oosthuizen
Klaskamer K0

Graad 3L

Epos
Me Meleney Barnes
Klaskamer K4

Graad 3M
Graadhoof (Tydelik)
Junior CSV Organiseerder

Epos
Me Annemarie Fourie
Klaskamer G2

Graad 2A
Graadhoof
Mini-Hokkie Organiseerder

Epos
Me Mariaan Bam
Klaskamer G4

Graad 2B
Tennis Organiseerder
Laeveldtoer Organiseerder

Epos
Me Karien van der Merwe
Klaskamer G3

Graad 2K
Swarrie Engele

Epos
Me Claris Coetzee
Klaskamer G1

Graad 2C
Junior Glee Groep

Epos
Me Hettie Botha
Klaskamer G7

Graad 1H
Graadhoof

Epos
Me Judi Coetzee
Klaskamer G6

Graad 1C
Junior Slagorkes Organiseerder

Epos
Me Petru Roodt
Klaskamer G8

Graad 1P
Skaak Organiseerder

Epos
Me Louise Botes
Klaskamer G5

Graad 1L

Epos
Me Karen van Loggerenberg
Hasie klas

Graad RH
Graadhoof

Epos
Me Marlize Albertyn
Teddiebere klas

Graad RT

Epos
Me Mardi du Plessis
Olifantjie klas

Graad RO
Dogters Hokkie Organiseerder

Epos
Me Cora-Lize Jordaan
Pikkewyne klas

Graad RR/P

Epos
Me Marizelle Fourie
Pikkewyne klas

Graad RR/P

Epos

Intersenfase Gr 4 tot 7

Me Wilna Grobler
Klaskamer K1

Graad 7W
Graadhoof
Vakhoof - Wiskunde
Wiskunde Olimpiade Organiseerder

Epos
Me Annelize van der Merwe
Klaskamer K18

Graad 7M
Vakhoof - Afrikaans
Netbal Organiseerder

Epos
Me Doné Griessel
Klaskamer K19

Graad 7G
Vakhoof - Engels
Senior Glee Organiseerder

 

Epos
Mnr Braam du Plessis
Klaskamer K2

Graad 7D
Vakhoof - SW
Skolierpatrollie

 

Epos
Mnr Driaan Smiit
Klaskamer K17

Graad 7S
Vakhoof - PSW
Atletiek Organiseerder
Liefdadigheidsorganisasie

Epos
Mnr Jaco van der Walt
Klaskamer K25

Graad 6J
Graadhoof
Hokkie seuns Organiseerder
Fietsry Organiseerder

Epos
Mnr Werner Koster
Klaskamer T4

Graad 6W
Vakhoof - NW en Teg
Rugby Organiseerder
Leerlingraad Voog

Epos
Me Liandra Kendall
Klaskamer K3

Graad 6L
Landloop Organiseerder

Epos
Me Danica Vogel
Klaskamer K24

Graad 6D

Epos
Mnr Riaan von Bentheim
Klaskamer K20

Graad 5B
Graadhoof

Epos
Me Anja Klopper
Klaskamer K22

Graad 5K
Leerlingraad Voog

Epos
Me Rejeanne Kruger
Klaskamer K21

Graad 5R
Mediasentrum
Mediakomitee

Epos
Me Charlene van Wyk
Klaskamer K23

Graad 5C
Senior CSV Organiseerder
Junior Glee Organiseerder

Epos
Mnr Werner Fourie
Klaskamer K4

Graad 4W
Graadhoof

Epos
Me Gerda Barnard
Klaskamer K6

Graad 4B

Epos
Me Matika Ras
Klaskamer K5

Graad 4M

Epos
Me Elmarie Janse van Rensburg
Klaskamer N5

Graad 4E
Finesse
Kunskomitee

 

Epos

Naskool Personeel

Me Elria Geerlings
Hoof
Epos
Mnr Albert Korf
Hoof
Epos

Studente

Me Anri Marx
Intersenfase
Me Anika van Tonder
Grondslagfase
Me Zirkia de Klerk
Grondslagfase
Me Leoné Maree
Terapie student - Tia
Mnr Janco Pfister
Intersenfase
Mnr Kyle Coleman
Intersenfase
Mnr Andrius Wissekerke
Intersenfase

Terreinbestuurder en Assistente

Mnr Andrey Janse van Rensburg
Opsigter
Epos
Mnr Reginald Machava
Skoonmaak & Onderhoud
Mnr Johannes Modise
Skoonmaak & Onderhoud
Mnr Solomon Phiri
Skoonmaak & Onderhoud
Mnr Daniel Phiri
Skoonmaak & Onderhoud
Mnr Jacob Teffo
Skoonmaak & Onderhoud
Mnr Michael Nemakhavhani
Skoonmaak & Onderhoud
Me Margaret Phiri
Skoonmaak & Onderhoud
Me Salome Mokholoane
Skoonmaak & Onderhoud
Me Esther Mahlangu
Skoonmaak & Onderhoud Gr RR en R
Me Esther Phiri
Skoonmaak & Onderhoud Gr RR en R
Me Elizabeth Sithole
Skoonmaak & Onderhoud